Гвинтові сходи ціна і характеристики

Гвинтові сходи: ЯК ВИЗНАЧИТИСЬ перед придбанням

Гвинтові сходи змушує сперечатися і обговорювати, зарікатися від покупки і підбирати модель за індивідуальним замовленням. Зрозумілим є одне: гвинтові сходи завжди опиняються в центрі уваги і не залишають байдужими ні виробників, ні власників.
Гвинтові сходи являє собою споруду, що складається з опорного стовпа і ступенів, які закріплюються на стовпі таким чином, що сходи набуває форму спіралі. Як типових, так і виготовлених за спеціальним замовленням гвинтових сходів на ринку можна знайти у великій кількості, однак перед тим, як замислюватися про те, щоб купити кручені сходи, рекомендують познайомитися з основними характеристиками цієї моделі.

Основні характеристики гвинтових сходів

Конструкція. При конструюванні гвинтових сходів використовуються різні матеріали: найчастіше це метал або дерево. У підставі прорізу верхнього рівня сходів може лежати квадрат або отвір круглої форми. Модульна гвинтові сходи - одна з поширених моделей. При складанні модульної системи, що лежить в основі сходів, деталі з'єднуються один з одним таким чином, що велике навантаження припадає на верхню і нижню східці. Популярність використання модульного принципу при установці сходів пояснюється можливостями по модифікації стандартної конструкції. Розрахувати при індивідуальному замовленні можна буде висоту ступенів, їх кількість, кут повороту сходів, а також визначити напрямок руху: чи будуть спуск і підйом на сходи здійснюватися по або проти годинникової стрілки.
Розташування. Відносно невелика площа, яку займає модульної гвинтових сходів, є одним з головних плюсів, що робить установку такої моделі сходи можливим практично у всіх приміщеннях. У той же час, при всьому зручність, гвинтові сходи не підійдуть для розміщення в складських приміщеннях, тому що підйом і спуск великої меблів і техніки по таких сходах може бути складним. Втім, якщо такі переміщення не є повсякденною рутиною, то, можливо, ці складності не завадять появі гвинтових сходів.

Зручність у використанні.

Для безпечного використання гвинтових сходів необхідна певна вправність і звичка, так що в перший час потрібно буде звернути увагу на свої кроки при спуску і підйомі. Для перших дослідів краще буде переодягнутися в зручному взутті, виключивши високі підбори і слизькі підошви. При першому знайомстві напевно, а краще й надалі рекомендують утримуватися від того, щоб підніматися і спускатися по сходах підстрибом, перестрибуючи через сходинки. Дітям і літнім людям буде складніше пристосуватися до появи сходів нової форми. Втім, можливо, саме діти зможуть незабаром освоїти швидкісний спуск по перилах сходів. Вимоги безбар'єрного середовища зажадають установки в офісі альтернативних засобів підйому для людей з інвалідністю.

Зовнішній вигляд. Незважаючи на те, що гвинтові сходи налічують тисячолітню історію, для багатьох пряма маршові сходи є єдиною з існуючих сходів. У той же час різноманіття форм і моделей відрізняє саме модульні гвинтові сходи. Значне простір для експериментів із зовнішнім виглядом перетворюється при реалізації на практиці в химерне поєднання ліній і вигинів. Поява в інтер'єрі гвинтових сходів вносить невловимі зміни в пристрій будинку або офісу самим фактом своєї появи. Як форма самих сходів, так і зовнішній вигляд однієї з найпомітніших частин сходів - перил, оформлення яких стане витонченим доповненням інтер'єру.

Вартість гвинтових сходів. Ціни на гвинтові сходи традиційно не викликають побоювань, перебуваючи в прийнятному ціновому діапазоні від 10 тис. Гривень. Варто пам'ятати, що крім витрат на оплату самих сходів слід закласти також і вартість установки (зазвичай вона становить 15 - 25% від ціни сходи). Вартість стандартних моделей нижче, ніж для моделей, виготовлених на замовлення.

Замовити ідеальну кручені сходи, можна, як підібравши відповідний варіант серед стандартних моделей, так і створивши за допомогою дизайнера або власного натхнення проект, втілення якого можна буде розмістити в своєму будинку або офісі. Популярність модульних гвинтових сходів на ринку все зростає, що пояснюється істотним набором переваг в порівнянні зі стандартними маршовими сходами - надійність конструкції, компактність, широту можливостей для модифікацій і роботи дизайнера. Можна сміливо стверджувати, що придбання гвинтових сходів - запорука створення унікального інтер'єрного рішення для дому та офісу за прийнятною ціною.


У даній категорії немає товарів.